Malkara Belediyesi´nde yeni dönem idari yapısı ile ilgili Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk hizmet ve kalite odaklı belediyecilik için 05 Nisan 2024 Cuma günü Belediye Başkan Yardımcıları ile bir araya geldi

Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ahmet Nazif Balcı ve İsmail Akkaya ile yeni dönemde bağlı oldukları müdürlüklerin dağılımlarını gerçekleştirdiler.

Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner ve Ahmet Nazif Balcı Belediye Ana Hizmet Binası´nda,  İsmail Akkaya ise Aile Yaşam Merkezi Belediye Ek Hizmet Binası´nda görev yapacak.

Yeni dönemde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı’ya Hukuk İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve eğitim Müdürlüğü, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü bağlandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner’e Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü bağlandı.

Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akkaya’ya ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Afet İşleri Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü bağlandı.

Malkara Belediye Başkanı Nergiz Karaağaçlı Öztürk, yeni idari yapılanmaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yeni dönemde hizmet ve kalite odaklı belediyecilik için idari yapımızı oluşturduk. Belediye Başkan Yardımcıları ve ekibimizle birlikte Malkara için var gücümüzle çalışacağız. Belediye Başkan Yardımcılarımız Hüseyin Vasfi Güner, Ahmet Nazif Balcı ve İsmail Akkaya’ya görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x