Suzuki Vitara fiyatlarında çılgın indirim; bu fırsat kaçmaz

Günümüzde tüketicilerin SUV anlamında tercih edebileceği pek çok araç bulunuyor. Elbette öne çıkan pek çok araç mevcut. Ancak arka planda kalan baz modeller için de zaman zaman güzel fırsatlar karşımıza çıkıyor. İşte onlardan birisi daha! Zira Japonya merkezli otomotiv devi Suzuki, sevilen SUV modeli Vitara için deyim yerindeyse çılgın bir indirim kampanyası başlattı.

Suzuki Vitara fiyatlarında çılgın indirim! Bu fırsat kaçmaz!

Suzuki Vitara baz donanım seviyesinde 129 beygir gücünde olan 1.4 litrelik hibrit motor ve 6 ileri tam otomatik şanzımanla beraber geliyor. Performans anlamında beklentileri karşılayan bu motor ve şanzıman ikilisi, yakıt tüketimi noktasında da makul değerler sunmayı başarıyor. Araç bagaj hacmi noktasındaysa kendi sınıfındaki araçlardan biraz daha geride kalıyor. Zira Vitara, kullanıcılarına 375 litrelik bir yükleme alanı vadediyor. Ancak elbette arka koltukları yatırarak yükleme alanını büyümeniz de mümkün.

Suzuki Vitara, emsallerinden daha uygun bir fiyattan tüketicilere sunuluyor. Farklı donanım seçenekleri ile tüketicileri kendisine çekmeye çalışan Vitara, SUV alanında aynı otomobillerden sıkılanlar için değişik bir alternatif konumunda yer alıyor. Gelin şimdi bu alternatifin donanım seçeneklerine ve fiyatlarına daha yakından bakalım.

1.4 MHEV 6AT GL Elegance (Tek Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.484.000 TL

1.4 MHEV 6AT GL Elegance (Çift Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.500.000 TL

1.4 MHEV 6AT AllGrip GL Elegance (Tek Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.596.000 TL

1.4 MHEV 6AT AllGrip GL Elegance (Çift Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.612.000 TL

1.4 MHEV 6AT GLX Premium (Tek Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.626.000 TL

1.4 MHEV 6AT GLX Premium (Çift Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.642.000 TL

1.4 MHEV 6AT AllGrip GLX Premium (Tek Renk) Otomatik Benzinli

Fiyatı: 1.728.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x